REAL MADRYT WRÓCIŁ Z 18-PUNKTOWEGO PRZEWAGĄ W DRUGIEJ KWARCIE, ABY OSTATECZNIE POKONAĆ OLIMPIĘ MILAN 92 – 89

Real Madryt wygrał z  Armani Milanem u siebie  w domu (92-89) i pozostał nadal kandydatem  na zdobycie  pierwszego  miejsca  w rankingach Euroligi.

Z wynikiem 82 – 80 i pozostałymi sześcioma minutami Real zdobył cztery punkty bez odpowiedzi, aby zbliżyć się do ostatniej kwarty , co okazało się kluczowym i  ważnym sześciopunktowym prowadzeniem .  Milan niesety stanął  w 3 kwearcie nie wykocza wany akcji czy nie trafiał już tak łatwo za 3 punkty  a 4 kwarcie dał sobie odebrać prowadzenie i  zwyciężstwo w tak ważnym dla niego meczu gdzie walczą o play offy .   W ostatniej kwarcie na ostanie sekundy mogli doprowadzić do  dogrywki , ale 3-punktowa próba Nemanji Nedovic z czterema sekundami, które pozostały do końca meczu, nie trafił niestety piłką  bo  piłka sie  zakręciła się na obręczy i wypadła .  W zbiórce jeszcze brał udział  Facu Campazzo i on równiez  rzucił jeszcze raz w stronę kosza  ale  piłka nie wpadła. Real Madryt wygrał to spotkanie 92 do 89

Na początku drugiej kwarty  Mediolan przejął dominację i prowadził, aż 18 punktami gdy  prowadził  wynikiem 19-37 dzięki fenomenalnemu wejściu Mike’a Jamesa. Amerykański rozgrywający rzucał z róznych pożycji on się dwojił i trojł w tym meczu na parkiecie  w pierwszych jedenastu minutach kariery zdobył 19 z 35 punktów i był odpowiedzialny za to, że jego drużyna zdobyła sporą przewagę. James zanotował  osiem zbiórek i 37 punktów ) poszedł do ławki Real chwycił okazję do zmniejszenia marginesu do 50 – 56 w połowie czasu.

Laso dodał, że Real ruszył do przodu i  nie wycofał się z gry mimo , że Milan domnował i wytrwałość  do konca meczu zwycięzyła  ponieważ wierzył w dzisiejsze zwycięstwo .  Gabriel Deck nie zagra w piątkowym  22.3.2019 w meczu  Euroligi z Baskojnia i jest  to wątpliwę  może na niedzielny mecz zagra  ACB Clasico vs. Barcelona. “Nie jesteśmy optymistami co do piątku. On nie będzie grał. Zobaczymy  będzie w  niedzielę “.

Check Also

Po niesamowitych emocjach wywalczyła awans na Euro 2024.Wymęczyliśmy to spotkanie Walia pokonana po rzutach karnych  5 -4 . Walia – Polska (0-0) P (4-5)

Po niesamowitych emocjach Reprezentacja Polski  wywalczyła awans na Euro 2024. Dzięki wygranej serii rzutów karnych …